Máte problém s notebookem netbookem tiskárnou nebo monitorem?


Rádi Vám vyřešíme jakoukoliv starost. Zde je soupis činností, které náš pc-servis v Praze provádí:servis notebooku
Výměna vadného hardwaru u značek -Acer, Apple, Asus, Benq, Brave, Dell, Fujitsu Siemens, Gateway, Gericom, Gigabyte, HP/Compaq, IBM/Lenovo, Leo, Medion, Mivvy, MSI, NEC, Notestar, Packard Bell, Panasonic, Premio, Prestigio, Samsung, Sharp, Sony, Targa, Toshiba, UMAX, VBI, Zero.
Reinstalace softwaru ovladačů a systému u značek -Acer, Apple, Asus, Benq, Brave, Dell, Fujitsu Siemens, Gateway, Gericom, Gigabyte, HP/Compaq, IBM/Lenovo, Leo, Medion, Mivvy, MSI, NEC, Notestar, Packard Bell, Panasonic, Premio, Prestigio, Samsung, Sharp, Sony, Targa, Toshiba, UMAX, VBI, Zero.
Výměna monitorů u rozbitého notebooku u značek -Acer, Apple, Asus, Benq, Brave, Dell, Fujitsu Siemens, Gateway, Gericom, Gigabyte, HP/Compaq, IBM/Lenovo, Leo, Medion, Mivvy, MSI, NEC, Notestar, Packard Bell, Panasonic, Premio, Prestigio, Samsung, Sharp, Sony, Targa, Toshiba, UMAX, VBI, Zero - čekací doba cca 7 dní dle typu a značky.
Optimalizace systému na aplikace u značek -Acer, Apple, Asus, Benq, Brave, Dell, Fujitsu Siemens, Gateway, Gericom, Gigabyte, HP/Compaq, IBM/Lenovo, Leo, Medion, Mivvy, MSI, NEC, Notestar, Packard Bell, Panasonic, Premio, Prestigio, Samsung, Sharp, Sony, Targa, Toshiba, UMAX, VBI, Zero.

Přesně takový je servis notebooků v našem podání. Zaujal vás? Informujte se v sekci ceník služeb a neváhejte nás kontaktovat. Samozřejmě nabízíme i IT servis pro firmy.


Servis monitorůservis it monitory


-provádíme co nejrychleji. Naši technici mají v tomto oboru dlouholeté zkušenosti a problém se pokusí diagnostikovat již na místě. Pokud to není možné, odvezeme monitor do našeho pc-servisu a vždy se snažíme navrátit do druhého dne. V případě nutnosti je také možno po dobu opravy zapůjčit firemní monitor. Pochopitelně nabízíme iIT servis pro firmy.


Co vám náš IT servis v této sekci poskytne?


Nejde vám tiskárna a nevíte proč? Potřebujete opravit, či vyměnit část v tiskárně, nebo provést preventivní kontrolu? (prevence u PC, ale i u tiskáren je nesmírně důležitá, a tak jí nepodceňujte) Potřebujete zapojit tiskárnu do sítě, nebo jako tiskový server? Pak jste si vybrali správný pc-servis. Naše zkušenosti v tomto oboru jsou nepřeberné a je úplně jedno, jaký problém zrovna máte. Náš servis PC zaměstnává pouze profesionály na slovo vzaté, takže vyřešíme prakticky vše. Zároveň se budeme snažit co nejvíce uspořit váš čas i peníze, když jsme schopní některé jednoduché úkony vyřešit instruktáží po telefonu. Znáte jiný pc-servis, který vám toto nabídne? Zároveň máme v nabídce pro některé značky i ekologickou likvidaci tonerů, případně celých tiskáren, pokud náš sevis PC vyloučí možnost opravy. Potřebujete něco víc, když vám přidáme ještě možnost předplatného služeb, jak ho nabízejí servisní smlouvy?
Nabízíme pc-servis jak pro domácnosti, tak pochopitelně i IT servis pro firmy.


Náš IT servis provádí následující práce:


1/ Práce s mechanickými částmi, opravy a likvidace tiskáren, případně tonerů u těchto značek -servis tiskaren
servis tiskáren Brother,servis tiskáren Canon,servis tiskáren Epson,servis tiskáren Minolta
servis tiskáren Kyocer,servis tiskáren Lexmark,servis tiskáren OKI,servis tiskáren Ricoh
servis tiskáren Samsung,servis tiskáren Xerox
2/ U některých tiskáren je náš pc-servis lehce omezen, a tak nabízí pouze tyto úkony -
servis tiskáren Hewlett-Packard – neprovádíme likvidaci tonerů
servis tiskáren IBM – lze pouze opravovat mechanické části
servis tiskáren Konica – lze pouze opravovat mechanické části
servis tiskáren Star Micronics – lze pouze opravovat mechanické části
servis tiskáren Zebra – lze pouze opravovat mechanické části

Pcservis4u.cz Www4u.eu